Stejar Rugby Club:

Membrii Silver

Lansarea Stejar Rugby Club a însemnat pentru participanţii la eveniment o confirmare a faptului că rugby-ul este un sport care, deşi puţin mediatizat, are un capital valoros de fani.

Jucători, susţinători activi ai sportului cu mingea ovală, jurnalişti, bloggeri şi bloggeriţe prezenţi la Stadionul Arcul de Triumf la lansarea clubului sunt primii care au fost admişi în comunitate şi au primit carduri Silver.

Susţinători ai rugby-ului

Marius Matache http://www.twitter.com/Make2000

Blogger

Adrian Ciubotaru http://www.twitter.com/adrianciubotaru

Blogger

Lucian Marin http://www.twitter.com/lucian_marin

Blogger

Cristian China http://www.twitter.com/chinezu

Blogger

Alexandru Ciuca

http://www.twitter.com/hoinaru

Blogger

Alexandru Mares

http://www.twitter.com/maresalx

Echipa Stejar Rugby Club

Andrei Stanciu http://www.twitter.com/andrei_stanciu

Blogger

Cezar Vasile http://www.twitter.com/CezarV Blogger
Andrei Dancau http://www.twitter.com/unuZisRhn Blogger
Andrei Bicky http://www.twitter.com/andreibicky Blogger
Auras Mihai Geambasu http://www.twitter.com/aurasmihai Blogger
Toma Nicolau http://www.twitter.com/tomanicolau Blogger
Sorin Grumazescu http://www.twitter.com/soringrumazescu Blogger
Claudiu Petre http://www.twitter.com/justforfun Blogger
Alexandru Tunaru http://www.twitter.com/alextunaru Blogger
Jack Rider http://www.twitter.com/JackRider Blogger
David Pripas http://www.twitter.com/davidpripas Blogger
Alin Pandaru http://www.twitter.com/pandutzu Blogger
Andrei Gaitanaru

Echipa jandarmeriei:

Marius Militaru, Alexandru Niculae.

Echipa Triumf:

Gabriel Horvath, Neagu Vlad Stefan, Alexandru Gabriel Papugiu, Ionut Viorel Calitescu, Paul Florin Alexandru, Mircea Constantin, Mircea Horvath, Cristian Goiciu, Paun Costin Mihai.

Echipa Old Boys:

Mirel Palada

Echipa Pompierilor:

Popa Alexandru, Abuzatoaei Eduard, Andrei Ghinea, Eugen Tofan, Neagu Florin, Alistari Ion Florin, Dragos Neagu, Gigi Petroiu, Relu Mititelu, Costi Lazarescu, Cristian Dumitrescu, Dan Ariton, Piciorea Cornel, Lucian Ciongaru

Steaua amatori:

Bogdan Petre

2 răspunsuri la Membrii Silver

  1. Mirel Palada spune:

    Old Boy-ul e si blogger 😉

  2. Cristi spune:

    Cum se pot face inscrieri in echipe de rugby amator precum cele mentionate mai sus? Puteti sa ma indrumati spre o persoana de contact cu care sa iau legatura sau o adresa?

    Multumesc anticipat.

    CR

Lasă un răspuns

Connect with Facebook